Sempozyum Fotoğrafları İçin Tıklayınız

 

 

 


       Davet Yazısı

Sempozyum Fotoğrafları İçin Tıklayınız

 

Değerli Meslektaşlarım,

Bilindiği üzere son yıllarda, hem ülkemizde hem de dünyada önleyici sağlık hizmetleri ve tarama programları öne çıkmaktadır. Bu programların yürütülmesi, sağlıklı sonuçlar elde edilebilmesi için; multidisipliner bakış açısı son derece önem kazanmaktadır.

Bireylerin, topluma entegrasyonunda son derece önemli olan; iletişim, işitme, tarama programları ve pediatrik KBB hastalıklarının tartışılacağı sempozyumumuzda, alanda çalışan meslektaşlarımızla birlikte olmaktan onur duyacağız.

Alanında yetkin bir çok konuşmacının bulunacağı sempozyumumuzda; Güneydoğu Anadolu bölgesinde çalışan KBB Uzmanları, Aile hekimleri, Odyolog, Odyometrist ve Pediatristler ile Özel Eğitim Öğretmenleri ile birlikte, Çocuklardaki Odyoloji, KBB, Dil ve Konuşma Bozuklukları konusunda son bilimsel gelişmeler tartışılacaktır. Ayrıca Sempozyumumuz sırasında “Yenidoğan İşitme Taraması Kursu” düzenlenecek ve katılımcılara sertifika verilecektir.

Bölgede İkincisini düzenlediğimiz “Çocukluk Dönemi Odyoloji ve Kulak Burun Boğaz sorunlarına Yaklaşım” Sempozyumumuzun bilimsel olarak doyurucu, sosyal etkinliklerle dostlukların kurulduğu ve pekiştirildiği bir toplantı olmasını diliyorum…

 

Prof. Dr. Özgün ENVER                   

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı

KBB Anabilim Dalı Başkanı                   

Sempozyum Başkanı                       

 Hızlı zayıflamanın en güzel yolu Dukan Diyeti ile çok kolay zayıflayın, anında zayıflayın, En kolay ve zayıflama yöntemlerinden biri olan Karatay Diyeti ile kitaplar okuyarak ve bilgi edinerek ucuza zayıflayın Göbek Eritme bu site sayesinde başarılır.

Gebe ve hamile kalmak isteyen bayanlar için engüzel hamilelik hesaplama sitesi hamilelik belirtileri yayına açılmıştır.

Maranki hocanın bulduğu alkali diyeti bir çok insan tarafından uygulanmakta ve çok ciddi olumlu sonuçlar alınmaktadır.

karatay diyeti York testi Kansızlık için kür